Horwath HTL

Horwath HTL, dünya genelinde 50 ofisi ile dünyanın en geniş turizm danışmanlık firmasıdır. 1915 Yılından bu yana müşterilerimize tarafsız ve özel danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Şirketimiz, dünyada standart haline gelen ve turizm muhasebesinde de kullanılan Tek Düzen Hesap Sisteminin oluşturan baş aktör firmalarındandır.

Bu yüzyılın en önemli endüstrilerinden biri olan konaklama sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Aslında, biz dünyanın en köklü otel ve turizm danışmanlık ağıyız. Geçmişimiz Horwath kardeşlerin Macaristan New York ‘a gelişi olan 1915 de başlar. Kısa bir zaman sürecinde otel endüstri muhasebesinde yaptığı özel çalışmalarıyla ün kazanmışlardır.

Horwath HTL, Crowe Horwath International ‘ın bir üyesidir. CHI, 1915 yılında New York’ta kurulan ve dünyanın ilk on uluslararası denetim firmalarından birisidir. Crowe Horwath International 114 ülkede, 600 şehirde ofisleri mevcuttur ve yıllık 3 milyar doların üstünde cirosu vardır.
Crowe Horwath, konaklama sektöründeki tecrübesi ile , sektörde uluslararası endüstri standardı haline gelen Tek Düzen Muhasebe Sistemini oluşturmuştur. O tarihten bu yana çok sayıda kitap ve çalışma yayınlamıştır. 1984 yılında, Urban Land Institute ile birlikte, Otel / Motel Geliştirme konusunda rehber bir kitap çıkarmıştır.

Uzun yıllara sari faaliyetleri kapsamında, Horwath HTL yerel bilgi ile uluslararası anlayışın bir kombinasyonu olarak dünya çapında müşterilerine eşsiz deneyim ve uzmanlık sağlayarak otel, turizm ve eğlence sektörlerinde seçkin danışmanlık hizmetler sunmuştur. Bağımsız bir danışman olarak, Horwath HTL müşterileri ve ilgili üçüncü taraflar için güvenilirlik inşa etmiştir.

Bireysel yatırımcıların, dünyanın en önde gelen otel işletme şirketlerinin, geliştiricilerin, kredi sağlayıcılarının ve kurumsal yatırımcıların projelerinin tüm süreçlerini kapsayan hizmetler sunmaktayız. Dünyanın birçok şehrinde mevcut ofislerimiz kanalı ile müşterilerimize uluslararası perspektifte hizmet veriyoruz. Dünyanın en sofistike ve genişi olan Horwath HTL uluslararası bilgi bankasından destek alıyoruz. Müşterilerimize Horwath International ’ın kriterleri ve izlemesi sistemi vasıtası ile en doğru ve yüksek kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Otel, Turizm ve Eğlence alanlarındaki projelere Horwath HTL den daha iyi hizmet sunan daha iyi bir alternatif bulunmadığına inanıyoruz.

Kardeş şirketimiz olan Crowe Horwath International, 114 ülkede, 170 bağımsız ofis ile 600 değişik şehirde hizmet vermektedir. Her firma en üst seviyede yerel ülke ve sektör bilgisine sahiptir.

Horwath HTL konaklama sektöründe 20 yıldan fazla hizmet veriyor. Halihazırda 39 ülkede 50 ofisimiz mevcuttur. Uluslararası otel işletme şirketlerine, yatırımcılara, geliştiricilere ve finansal kurumlara hizmetler sunuyoruz.