Horwath HTL, Otel ve Turizm Danışmanlığı

Horwath HTL tamamen otel ve turizm danışmanlığı nda uzmandır. Dünya genelinde 250 den fazla profesyonelin oluşturduğu networkümüz ile uluslararası tecrübeyi yerel bilgi ile birleştirerek müşterilerimize önemli bir avantaj sağlıyoruz.

Otel yatırımlarının tüm döngülerini içeren geniş yelpazede hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimiz planlama ve geliştirme ile başlar, varlık yönetimi, operasyonel danışmanlık, alım satım ve finansal yapılanma süreçlerini kapsar. Horwath HTL, projenize değer katmak için gerekli en iyi desteği her adımda sağlayacaktır.

Konaklama Endüstrisi için Komple Danışmanlık Çözümleri

Horwath HTL, 39 ülkede 50 ofisi ile sektördeki en büyük uzman danışmanlığı ağıdır. Global olarak rakipsizliğimiz, tüm ekonomik iklimlerdeki, uzun yıllara sari, yürüttüğümüz binlerce projeden kazanılan deneyimimizden kaynaklanmaktadır.

Sektörde yatırım yapmak isteyen otel ve gayrimenkul yatırım şirketleri ve finansal kurumlar için bir numaralı tercihi olmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizi, nerede ve nasıl olursa olsun yerel çözümler ile birlikte uluslararası kalitede hizmet güvencesi ile sunuyoruz.

Liste olarak tüm hizmetlerimiz için tıklayınız:

PDF şirket broşürümüzü indiriniz: